Cariere

Locuri de munca disponibile la Evergreen Distribution

Ești atras de un stil de viata sanatos? Adopti acest stil de viata? Incerci sa ai o alimentatie sanatoasa, sa practici sportul, folosesti tratamente naturiste? Vino in echipa noastra!

Suntem în continuă extindere așadar avem nevoie de oameni calificați în domeniul produselor naturiste, parafarmaceutice cât și personal cu studii medicale. Dacă ideile tale sunt convergente cu ale noastre, ești ambițios și atent spre detalii te invităm să aplici la unul dintre posturile disponibile.

Atenție, aplicările la posturile disponibile se fac exclusiv prin email către departamentul de resurse umane, aplicările prin orice altă formă (depunere CV sediu, trimitere fax, apel telefonic) nu va fi luată în considerare. Singura adresă de email dedicată este hr@evergreen-distribution.ro.

Mediul de lucru la Evergreen Distribution este profesional și vei avea parte de echipamente moderne și profesionale pentru a îți desfășura activitatea. Depunem eforturi pentru automatizarea tuturor proceselor astfel încât factorul de eroare umană să tindă spre 0.

În acest moment sunt disponibile urmatoarele posturi la Evergreen Distribution

Telesales / Call Center Operator

Preluare comenzi Call Center
Operare comenzi
Furnizare informatii clienti
Urmarire comenzi
Raportare activitate departamentului ierarhic superior

Cerințe:

- excelente abilitati de comunicare, negociere, spirit persuasiv
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare, customer service)
- realizarea obiectivelor de vanzari lunare
- capacitate de analiza si sinteza
- orientare spre client
- capacitate de a se integra rapid in echipa
- seriozitate
- persoana dinamica si optimista

Fitoterapeut

Sarcinile tale vor fi :
- oferirea de consultanta in regimuri de viata sanatoasa pentru clientii nostri, explicandu-le beneficiile tratamentului prin plante;
- propunerea produselor din magazin clientilor (avem peste 10 000 de produse), promovarea hranei sanatoase si a produselor naturiste;
- elaborarea de tratamente si retete pe baza de plante pentru clienti;
- propunerea de achizitionare a anumitor produse/branduri pentru firma ;
- propunerea de produse pe baza de plante pentru prevenirea si tratarea afectiunilor.

Cerinte:

- experienta ca fitoterapeut;
- cunostinte de baza in apiterapie si homeopatie;
- autodidact.

Program part time sau full time.

Împachetator/marcator

Cerințe:

Persoana responsabila si dinamica
Experienta in marcare/impachetare produse
Rapiditate, dexteritate, atentie distributiva
Orientare buna in spatiul de lucru

Consilier vânzări

Responsabilitati:

Prezentarea si vanzarea produselor din magazin
Realizarea targetului lunar
Servirea amabila si rapida a clientilor
Promovarea produselor din brandul propriu
Etichetarea produselor si aranjarea acestora la raft dupa principiul primul venit-primul iesit
Receptionarea si inventarierea marfii
Mentinerea locului de munca curat si organizat
Capacitate de a lucra in echipa

Cautam o persoana activa, optimista, cu aspect fizic ingrijit, abilitati de comunicare si sociabila. Disponibilitate pentru program de lucru de 8 ore in 2 ture si de a lucra in weekend.